Sieci LAN / WAN

Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu niemal każde istniejące rozwiązanie
sieciowe z zakresu sieci lokalnych (LAN) czy rozległych (WAN).

Medium transmisyjne również nie stanowi dla Nas problemu. Skupiamy się zarówno na rozwiązaniach bezprzewodowych jak i na tradycyjnych połączeniach przewodowych. Wszystkie sieci są wykonywane przez Nas bardzo starannie z zachowaniem wymaganych standardów.

Nasze rozwiązania sieciowe tworzymy niezależenie od platformy systemowej. Wykonujemy sieci zarówno pracujące z systemami z rodziny Windows (w tym także Windows Server) jak również Unix (Linux).

Lokalne Sieci Komputerowe (LAN) – Projektowaniem, budową oraz modernizacją sieci komputerowych zajmujemy się kilka lat. Przez te kilka lat zdobyliśmy doświadczenie, które gwarantuje to, że nasi klienci otrzymują niezawodne rozwiązania najwyższej klasy. Każde tworzenie lub modernizacja sieci jest poparta projektem oraz ustaleniami zgodnymi z sugestiami klienta. W projektach naszych sieci uwzględniamy możliwość przyszłej modernizacji i rozbudowy. Każde aktywne urządzenie jest opisane (wraz z konfiguracją) co umożliwia łatwe i szybkie wprowadzanie modyfikacji. Wszystko to czyni z naszych sieci skuteczne narzędzie w prawidłowym procesie funkcjonowania każdej firmy. Każda wykonana sieć jest sprawdzana pod kątem ochrony przed nieautoryzowanym dostępem.

Rozległe Sieci Komputerowe (WAN) – Szukają Państwo skutecznych rozwiązań, które połączą ze sobą oddziały Państwa firmy? Proponujemy rozwiązania z zakresu sieci rozległych WAN. Swoim klientom proponujemy również zastosowanie rozwiązań VPN dzięki czemu mogą Państwo korzystać z zasobów sieci odległego oddziału tak jakbyście fizycznie znajdowali się na miejscu. Dokładamy również wszelkich starań aby przesyłanie danych odbywało się w sposób bezpieczny i poufny.

Sieci bezprzewodowe (WLAN) – Nie wszędzie tradycyjne przyłącza do sieci są możliwe. Pomimo tego nic nie stoi na przeszkodzie aby mieli Państwo dostęp do swoich danych. W takim przypadku proponujemy zastosowanie rozwiązań bezprzewodowych. Stosujemy zarówno technologie pracujące w częstotliwości 2,4Ghz jak i 5,4Ghz. Wraz z zatwierdzeniem standardu przesyłania danych “n” sieci bezprzewodowe zyskały szybkość transferu jaki nigdy wcześniej nie był możliwy. Dzięki temu często w odpowiednich warunkach, transfer danych w sieciach bezprzewodowych odbywa się płynniej niż w przypadku sieci tradycyjnych. Sieci WLAN to idealne rozwiązania do łączenia ze sobą kilku budynków, hal magazynowych itp.