O firmie

Witamy w Kompit!

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2003 roku w Sochaczewie. Obecnie swoje usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego.

Od początku w firmie Kompit skupialiśmy się głównie na dystrybucji sprzętu i oprogramowania. W kolejnych latach nasza oferta rozszerzała się o kolejne usługi z zakresu opieki informatycznej dla firm, wdrożeń i integracji, rozwiązań sieciowych oraz projektowania stron i sklepów internetowych.

Odbiorcami naszych usług są Klienci wywodzący się ze wszystkich działów gospodarki. Dostarczamy im kompletne rozwiązania systemowe, które obejmują: sprzęt i oprogramowanie komputerowe, nadzór nad wdrożeniami, bieżącą administrację i serwis systemów informatycznych.

Zdobywając zaufanie na rynku rozpoczęliśmy też wspierać społeczność lokalną organizując liczne turnieje, konkursy oraz sponsorowanie odbywających się w Sochaczewie imprez masowych.

Zespół Kompit jest uczestnikiem również na międzynarodowych informatycznych targach, w tym między innymi na cyklicznej imprezie CeBIT, a także na targach komputerowych odbywających się w warszawskiej hali EXPO.

Pomimo, że każdy z naszych pracowników jest fanatykiem komputerowym i posiada duże doświadczenie dalej szkolimy się i rozwijamy. Profesjonalna obsługa została wielokrotnie potwierdzona zdobytymi certyfikatami i jak i pozytywnymi referencjami dzięki czemu – nasi klienci stają się naszymi partnerami.

Dziękuje za wizytę w wirtualnym oddziale naszej firmy
i zapraszamy do współpracy,
Zespół Kompit


Od ponad 14 lat aktywnie działamy na rynku mazowieckim.

0
+
Zadowolonych klientów
0
Lat na rynku
0
Pracowników
0
Odbytych szkoleń

Warunki pracy

Zapewniamy, iż warunki pracy w jednostkach firmy Kompit oraz działania naszych partnerów wspierające nasze standardy są bezpieczne, a pracownicy są traktowani z szacunkiem i godnością. Normy dotyczące pracy zawierają kryteria związane ze swobodą w wyborze zatrudnienia, unikaniem zatrudnienia nieletnich, odpowiednimi godzinami pracy oraz rzetelnym wynagrodzeniem.

Społeczność lokalnaSTRONGMAN Sochaczew

Firma Kompit wielokrotnie wspierała społeczność lokalną podczas sponsorowania:

  • STRONGMAN – w Sochaczewie, w dniu 21 Września odbył się turniej STRONGMAN o puchar Burmistrza Sochaczewa, galerię z tej imprezy można zobaczyć na stronie www.turniej.kompit.pl – współorganizatorem imprezy była firma KOMPIT oraz Hotel Chopin.

oraz wspierania imprez:

  • Dni Sochaczewa – Turniej Pro Evolution Soccer ’08 – 14 czerwca 2008r
  • Dni Sochaczewa – Turniej w Fifa 2006 oraz NFS Underground II – 10-11 czerwca 2006r
  • Dni Sochaczewa – 11-12 czerwca 2005r
  • Ekopiknik w Kampinosie – 11 września 2005r

Wspieramy WSOŚP

WOŚP

 

Firma Kompit wielokrotnie wspierała już Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nasza pomoc odbywała się po przez licytację wartościowych przedmiotów takich jak: srebrna taca, wysokiej jakości limitowane, pokryte skórą dyski twarde i inne.

 

Potrzebujesz wsparcia?

Nasza firma będzie kontynuować rozwój swojej polityki i programów w celu sprostania obowiązkom, które posiada będąc obywatelem świata. Wierzymy w to, iż obowiązkiem każdego z nas jest zrobienie wszystkiego, co w naszej mocy, by dbać o środowisko.

Jeżeli prowadzisz społeczną akcje, a brakuje Ci wsparcia technicznego czy merytorycznego z dziedziny IT czy internetu – skontaktuj się z nami!